blog

Gotuj z tego, co masz w lodówce

Tym razem proponuje zastanowić się jak marnować mniej jedzenia. Najprostszy sposób, to zużycie z tego, co mamy w lodówce, zamiast robienia kolejnych zakupów.

Czasami jest tak, że lodówce jest pełno produktów, a nam wydaje nam się, że nie ma nic na obiad. W rzeczywistości pewnie jest inaczej i jesteśmy w stanie przygotować coś ze składników, które mamy. Warto skorzystać ze swojej pomysłowości lub poszukać inspiracji w Internecie, aby przygotować coś pysznego. Zachęcam Was, aby gotować, z tego, co już kupiliście.

Polecam poszukać przepisów, które pokazują, jak wykorzystać jedzenie, które nam zalega czy zostało po poprzednim gotowaniu. Dużo inspiracji znajdziecie na grupie, w cyklu RatuJemy, grupowicze dzielą się swoimi przepisami np. na bananowe curry czy pasztet z warzyw z rosołu. Myślę, że każdy znajdzie tam coś pysznego 😊

Natalia

Źródło zdjęcia: freepik – www.freepik.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prezentownik #lesswaste

Święta zbliżają się wielkimi krokami! Zastanawiacie się jak pogodzić less waste i świąteczną euforię? Przychodzimy z pomocą, przygotowałyśmy prezentownik less waste, z którego możecie korzystać, przygotowując prezenty dla najbliższych.

CZYTAJ WIĘCEJ »