blog

#3 – Plastik w życiu człowieka

Czy zastanawialiście się kiedyś, ile w naszym życiu jest plastiku i jak często mamy z nim styczność? Analizę tego tematu zaczęłyśmy od obejrzenia filmu A plastic ocen. Przemyśleniami na jego temat,naszymi wrażeniami i wnioskami postanowiłyśmy podzielić się z Wami w tym odcinku! Znajdziecie w nim również kilka małych podpowiedzi jak ograniczyć zużywanie plastiku.

Rozmowę zaczynamy od filmu „A Plastic Ocean”, który gorąco polecamy każdemu. Nam pozwolił wyciągnąć kilka wniosków o tym, jak często mamy z nim kontakt,nawet kiedy nie zdajemy sobie z tego sprawy i gdzie leżą problemy związane z tym tworzywem.

W tym odcinku poruszamy także wątek czy plastik zawsze jest zły oraz dzielimy się naszymi doświadczeniami, tym jak go ograniczyć i od czego zacząć.

Na końcu odcinka publicznie zobowiązałyśmy się do kilku małych zmian w naszym życiu;) Jeżeli jesteście ciekawi jakich koniecznie posłuchajcie 🙂

W odcinku powołujemy się na:

Zachęcamy do dołączenia do grupy: Poprawmy – less waste małymi kroczkami

Każdy z odcinków znajdziesz na naszym kanale Youtube i popularnych platformach z podcastami. Jeżeli spodobało Ci się co robimy, to subskrybuj nasz kanał, żeby dostawać powiadomienie o kolejnych odcinkach  

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

2 odpowiedzi do “#3 – Plastik w życiu człowieka”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prezentownik #lesswaste

Święta zbliżają się wielkimi krokami! Zastanawiacie się jak pogodzić less waste i świąteczną euforię? Przychodzimy z pomocą, przygotowałyśmy prezentownik less waste, z którego możecie korzystać, przygotowując prezenty dla najbliższych.

CZYTAJ WIĘCEJ »