blog

#4 – Co zrobimy ze zmianą klimatu?

Cześć! Czy poświęciliście kiedyś chwilę, na zastanowienie się, dlaczego klimat się zmienia? W tym odcinku szukamy odpowiedzi i zastanawiamy się jakie to ma dla nas konsekwencje.

W tym odcinku omawiamy:

  • Dlaczego klimat się zmienia?
  • Co to dla nas oznacza?
  • Jakie są tego konsekwencje?
  • Czy grozi nam wojna klimatyczna?
  • Co możemy zrobić?

Co  zrobimy ze zmianą klimatu? Nie jest to temat łatwy, ale na pewno bardzo  istotny, jeżeli chcemy zapobiec zmianom nieodwracalnym.
Pretekstem  do poruszenia tego tematu było wydarzenie, w którym udział wzięły  Natalia i Melania. Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej, jakie były ich  wrażenia, poznać kilka faktów oraz nasze przemyślenia związane ze zmianą  klimatu, a także czy grozi nam wojna klimatyczna – zapraszamy do  słuchania!

Notatki do odcinka:

Każdy z odcinków znajdziesz na naszym kanale Youtube i popularnych platformach z podcastami. Jeżeli spodobało Ci się co robimy, to subskrybuj nasz kanał, żeby dostawać powiadomienie o kolejnych odcinkach .

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prezentownik #lesswaste

Święta zbliżają się wielkimi krokami! Zastanawiacie się jak pogodzić less waste i świąteczną euforię? Przychodzimy z pomocą, przygotowałyśmy prezentownik less waste, z którego możecie korzystać, przygotowując prezenty dla najbliższych.

CZYTAJ WIĘCEJ »