blog

#6 – Jak zainspirować 500 osób?

Czy jedno wydarzenie może wpłynąć na nastawienie wielu osób? Jak na konferencji biznesowej wprowadzać małe kroczki? O tym rozmawiamy z naszym gościem – Olą Reinert 🙂

Zaprosiłyśmy Olę, naszego pierwszego gościa, żeby opowiedziała nam o less waste we jej życiu, o tym jak to się zaczęło, a przede wszystkim o tym jakie rozwiązania wraz zespołem wprowadziła na konferencji, którą organizowała.

Mamy nadzieję, że ten odcinek posłuży Wam za inspirację do poszukiwania sposobów na wprowadzanie małych kroków, tam gdzie nie wydaje się to takie oczywiste.

W #6 odcinku usłyszycie o tym:
Jak wprowadzić rozwiązania less waste na biznesowej konferencji,
Jakie rozwiązania można wprowadzić na konferencji dla 500 osób,
Z jakimi trudnościami się to wiąże i czy warto,
Jak wygląda podejście do less waste w Wielkiej Brytanii.

Różnego  rodzaju konferencje to wydarzenia, na których prędzej czy później  większość z nas się pojawi. Jak sprawić, żeby taka impreza była w duchu  less waste? Czy jest to w ogóle możliwe? Jakie wyzwania stoją przed  organizatorami takiego wydarzenia? Te i inne pytania padły w tym  podcaście, a nasz gość miał wiele inspirujących odpowiedzi  – zapraszamy  do słuchania!

Notatki do odcinka:
• Konferencja, o której mówimy: Congress of Polish Student Societies in the UK
OLIO – aplikacja do dzielenia się jedzeniem

Każdy z odcinków znajdziesz na naszym kanale Youtube i popularnych platformach z podcastami. Jeżeli spodobało Ci się co robimy, to subskrybuj nasz kanał, żeby dostawać powiadomienia o kolejnych odcinkach.   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prezentownik #lesswaste

Święta zbliżają się wielkimi krokami! Zastanawiacie się jak pogodzić less waste i świąteczną euforię? Przychodzimy z pomocą, przygotowałyśmy prezentownik less waste, z którego możecie korzystać, przygotowując prezenty dla najbliższych.

CZYTAJ WIĘCEJ »